APC AR2145BLK rack cabinet 42U Freestanding rack Black
Manufacturer: APC
SKU: 999556
Manufacturer part number: AR2145BLK
UPC: 0731304205203
Products specifications
Attribute name Attribute value
Depth 42.2"
Height 81.5"
Weight 433 lbs
Width 23"
Type Freestanding rack
Technical details
Product color Black
Features
Rack capacity 42U
Weight & dimensions
Mounting depth (max) 14.5"
Packaging data
Package depth 47.5"
Package height 87"
Package weight 470.9 lbs
Package width 29.5"
Products specifications
Attribute name Attribute value
Depth 42.2"
Height 81.5"
Weight 433 lbs
Width 23"
Type Freestanding rack
Technical details
Product color Black
Features
Rack capacity 42U
Weight & dimensions
Mounting depth (max) 14.5"
Packaging data
Package depth 47.5"
Package height 87"
Package weight 470.9 lbs
Package width 29.5"