Centon LTSC13-YU laptop case 13" Sleeve case Black, Blue, White
Centon LTSC13-YU. Case type: Sleeve case, Maximum screen size: 13"
Manufacturer: Centon
SKU: 4381311
Manufacturer part number: LTSC13-YU
- Officially Licensed by Yale University
- Made from a strong neoprene materia
Products specifications
Attribute name Attribute value
Product main color Black, Blue, White
Material 12.6"
Features
Protection features 4.33"
Case type Sleeve case
Ergonomics
Maximum screen size 13"
Other features
Quantity 1
Products specifications
Attribute name Attribute value
Material 12.6"
Features
Protection features 4.33"
Case type Sleeve case
Ergonomics
Maximum screen size 13"