Centon LTSC15-HAR laptop case 15" Sleeve case Black, Cherry (fruit)
Centon LTSC15-HAR. Case type: Sleeve case, Maximum screen size: 15", Surface coloration: Image
Manufacturer: Centon
SKU: 4381314
Manufacturer part number: LTSC15-HAR
- Officially Licensed by Harvard University
- Made from a strong neoprene material
Products specifications
Attribute name Attribute value
Material 12.6"
Product main color Black, Cherry (fruit)
Features
Protection features 4.33"
Case type Sleeve case
Ergonomics
Maximum screen size 15"
Attribute name Attribute value
Material 12.6"
Features
Protection features 4.33"
Case type Sleeve case
Ergonomics
Maximum screen size 15"