Centon LTSC15-SCU laptop case 15.6" Sleeve case Black
Centon LTSC15-SCU. Case type: Sleeve case, Maximum screen size: 15.6". Weight: 8 oz (226.8 g). Surface coloration: Image
Manufacturer: Centon
SKU: 3783440
Manufacturer part number: LTSC15-SCU
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 15"
Depth 1"
Height 10"
Weight 8 oz
Shoulder Strap No
Mouse included No
Product main color Black
Ergonomics
Maximum screen size 15.6"
Performance
Surface coloration Image
Other features
Quantity 1
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 15"
Depth 1"
Height 10"
Weight 8 oz
Shoulder Strap No
Mouse included No
Product main color Black
Ergonomics
Maximum screen size 15.6"