Centon LTSC15-TCU laptop case 15" Sleeve case Black, Violet
Centon LTSC15-TCU. Case type: Sleeve case, Maximum screen size: 15", Surface coloration: Image
Manufacturer: Centon
SKU: 4381315
Manufacturer part number: LTSC15-TCU
- Officially Licensed by Texas Christian University
- Made from a strong neoprene material
Products specifications
Attribute name Attribute value
Product main color Black, Violet
Material 12.6"
Features
Protection features 4.33"
Case type Sleeve case
Ergonomics
Maximum screen size 15"
Attribute name Attribute value
Material 12.6"
Features
Protection features 4.33"
Case type Sleeve case
Ergonomics
Maximum screen size 15"