iStarUSA RP-HDD25P mounting kit Black Plastic
iStarUSA RP-HDD25P. Material: Plastic, Product color: Black
Manufacturer: iStarUSA
SKU: 3619765
Manufacturer part number: RP-HDD25P
The RP-HDD25P is a handy 2.5" to 3.5" HDD/SDD mounting bracket and is a cost effective kit to have 2x 2.5" hard drives into one 3.5" drive. It is compatible with hard drive thickness up to 10.5mm.