Panduit T050X000VXM-BK printer label Yellow
Panduit T050X000VXM-BK. Product color: Yellow, Material: Vinyl. Sheet width: 0.472" (1.2 cm), Sheet length: 275.6" (7 m). Labels per pack: 1 pc(s)
Manufacturer: Panduit
SKU: 12750008
Manufacturer part number: T050X000VXM-BK
The T050X000VXM-BK Continuous Tape Cassette includes both label material and ribbon for easy changeover. Print custom pipe markers, voltage markers, signs, bin markers, and network identification labels on demand. For flat label applications only. For use with the MP100 and MP300 printers. Vinyl. 0.50" x 23' (12 mm x 7 m). Color Black on Yellow. 1 cassette per package.